Kanser hastası Shannen Doherty ölüme hazırlanıyor! ‘Bu benim için zor olacak’

Gençlik yıllarında rol aldığı ‘Beverly Hills, 90210’ (Evimiz Hollywood’da) dizisiyle tanınan Shannen Doherty, bir süredir kanser ile mücadele ediyor.

Ünlü isim, 2020 yılında katıldığı televizyon programında, mücadele edip yendiği hastalığının yeniden nüksettiğini ve dördüncü evrede olduğunu duyurmuştu.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE AÇIKLAMIŞTI

Gözyaşlarına hakim olamayan 48 yaşındaki oyuncu, hastalığına rağmen çalışmaya devam ettiğini anlatmıştı. ‘Good Morning America’ adlı programa konuk olan Doherty, “Buradayım, çünkü bu haberi insanların benden duymasını istedim” demişti.

”SEVDİKLERİMLE İLİŞKİLERİMİ KESMEK KOLAY DEĞİL”

Öte yandan; Kanserin dördüncü evreye geldiğini ve hastalığın bazı organlarına yayıldığını anlatan oyuncu, kalan zamanında neler yapmayı planladığını anlatmıştı. Elle dergisine konuşan Shannen Doherty, kendini hazır hissettiğinde ailesi ve sevdikleri için mektuplar yazacağını, videolar çekeceğini belirtmişti.

“ŞU ANDA ÖNCELİĞİM ANNEM”

4. evre meme kanseri olan ünlü oyuncu, başına bir şey gelme ihtimaline karşı bazı kararlar aldı. Ölümünden sonra annesinin daha rahat bir geçiş yaşamasını istediği için şimdiden eşyalarını satmaya başladığını açıklayan Shannen Doherty, “Şu anda önceliğim annem. Ondan önce ölürsem onun için zor olacağını biliyorum.” dedi.

“ÇOK DAHA KOLAY OLMASINI İSTİYORUM”

Sevilen isim konuşmasına şu şekilde devam etti: 

Çünkü bu onun için çok zor olacak, ben de diğer şeylerin çok daha kolay olmasını istiyorum. Onun bir sürü şeyle uğraşmasını istemiyorum. Dört depolama ünitesinin mobilyalarla dolu olmasını istemiyorum.

“TOPLANIYORDUM VE AĞLAMAYA BAŞLADIM”

Doherty, konuşmasının son kısımlarında en büyük hayalinin ‘sahipleri tarafından çok yaşlı oldukları için’ terk edilen atlar için bir barınak inşa etmek olduğunu belirtirken göz yaşlarına hakim olamadı ve ‘Bu benim hayallerimden biriydi. Toplanıyordum ve ağlamaya başladım… Bir hayalden vazgeçiyormuşum gibi hissettim ve bu benim için ne anlama geliyordu? Bu hayattan vazgeçtiğim anlamına mı geliyordu?’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir